Notify Widget (1.0.5) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Yes
ca: Sí

en: Warning
ca: Avís

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Send
ca: Enviar

en: Other
ca: Altres

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Date/Time
ca: Data/Hora

en: Information
ca: Informació

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 30 minutes
ca: 30 minuts

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: Mark as read
ca: Marca com a llegit

en: Mark as unread
ca: Marca com a no llegit
