Notify Widget (1.0.5) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Text
et: Tekst

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Warning
et: Hoiatus

en: 1 day
et: 1 päev

en: Send
et: Saada

en: Other
et: Muu

en: Notifications
et: Teated

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Information
et: Andmed

en: 1 week
et: 1 nädal
