Notify Widget (1.0.5) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Text
fr: Texte

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Warning
fr: Avertissement

en: 1 day
fr: 1 jour

en: Send
fr: Envoyer

en: Other
fr: Autre

en: Date/Time
fr: Date/Heure

en: Information
fr: Informations

en: 6 hours
fr: 6 heures

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: Read
fr: Lire

en: Mark as read
fr: Marquer comme lu

en: Mark as unread
fr: Marquer comme non-lu
