Notify Widget (1.0.5) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Text
is: Texti

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Warning
is: Viðvörun

en: Send
is: Senda

en: Date/Time
is: Dagsetning/Tími

en: Information
is: Upplýsingar

en: 1 week
is: 1 vika
