Notify Widget (1.0.5) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ
