Notify Widget (1.0.7) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Text
ast: Testu

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru
