Notify Widget (1.0.7) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Text
eu: Testua

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Warning
eu: Kontuz

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Send
eu: Bidali

en: Other
eu: Bestea

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Date/Time
eu: Data/Ordua

en: Information
eu: Informazioa

en: 30 minutes
eu: 30 minutu
