Notify Widget (1.0.7) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Date/Time
kn: ದಿನಾಂಕ/ಸಮಯ

en: Information
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: 30 minutes
kn: ೩೦ ನಿಮಿಷಗಳು

en: 1 week
kn: ೧ ವಾರ

en: Read
kn: ಓದು
