Notify Widget (1.0.7) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: Send
te: పంపించు

en: Other
te: ఇతర

en: Date/Time
te: తేదీ/సమయం

en: Information
te: సమాచారం

en: 1 week
te: 1 వారం
