Notify Widget (1.0.8) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Actions
af: Aksies

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Send
af: Stuur

en: Other
af: Ander
