Notify Widget (1.0.8) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Text
bg: Текст

en: Send
bg: Изпрати

en: Other
bg: Други

en: Notifications
bg: Известия

en: Read
bg: Прочетени

en: Mark as read
bg: Прочетени

en: Mark as unread
bg: Непрочетени
