Notify Widget (1.0.8) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Other
bo: གཞན

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1
