Notify Widget (1.0.8) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi
