Notify Widget (1.0.8) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: Yes
it: Sì

en: Text
it: Testo

en: Warning
it: Avviso

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Send
it: Invia

en: Other
it: Altro

en: Notifications
it: Notifiche

en: Date/Time
it: Data/Ora

en: Information
it: Informazioni

en: 15 minutes
it: 15 minuti

en: 30 minutes
it: 30 minuti
