Notify Widget (1.0.8) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Text
lt: Tekstas

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Send
lt: Siųsti

en: Other
lt: Kiti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Mark as read
lt: Pažymėti kaip skaityta

en: Mark as unread
lt: Pažymėti kaip neskaityta
