Notify Widget (1.0.8) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Text
ne: अक्षर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
