Notify Widget (1.0.8) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Warning
sk: Varovanie

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Send
sk: Odoslať

en: Other
sk: Ostatné

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Date/Time
sk: Dátum/čas

en: Information
sk: Informácia

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 30 minutes
sk: 30 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Mark as read
sk: Označiť ako prečítané

en: Mark as unread
sk: Označiť ako neprečítané
