Notify Widget (1.0.9) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
