Notify Widget (1.0.9) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Text
he: טקסט

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Warning
he: אזהרה

en: 1 day
he: יום אחד

en: Send
he: שלח

en: Other
he: אחר

en: Notifications
he: הודעות

en: Date/Time
he: תאריך/שעה

en: Information
he: מידע

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: 30 minutes
he: 30 דקות

en: 6 hours
he: 6 שעות

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Mark as read
he: סימון כנקרא

en: Mark as unread
he: סימון כטרם נקרא
