Notify Widget (1.0.9) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Text
hr: Tekst

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Warning
hr: Upozorenje

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Send
hr: Pošalji

en: Other
hr: Ostalo

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: Date/Time
hr: Nadnevak/Vrijeme

en: 30 minutes
hr: 30 minuta

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Mark as read
hr: Označi kao pročitano

en: Mark as unread
hr: Označi kao nepročitano
