Notify Widget (1.0.9) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Text
kk: Текст

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: 1 day
kk: @count күн

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: 1 week
kk: @count апта
