Notify Widget (1.0.9) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Text
lv: Teksts

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Send
lv: Sūtīt

en: Other
lv: Citi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: Information
lv: Informācija

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 1 week
lv: 1 nedēļa
