Notify Widget (1.0.9) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Text
pt: Texto

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Warning
pt: Aviso

en: 1 day
pt: 1 dia

en: Send
pt: Enviar

en: Other
pt: Outros

en: Notifications
pt: Notificações

en: Date/Time
pt: Data/Hora

en: Information
pt: Informações

en: 15 minutes
pt: 15 minutos

en: 30 minutes
pt: 30 minutos

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 week
pt: 1 semana

en: Read
pt: Lida

en: Mark as read
pt: Marque como lida

en: Mark as unread
pt: Marque como não-lida
