Notify Widget (1.0.9) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Warning
sv: Varning

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Send
sv: Skicka

en: Other
sv: Övriga

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Date/Time
sv: Datum/Tid

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: 6 hours
sv: 6 timmar

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: Mark as read
sv: Markera som läst

en: Mark as unread
sv: Markera som oläst
