Notify Widget (1.0.12) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Warning
cs: Varování

en: 1 day
cs: 1 den

en: Send
cs: Poslat

en: Other
cs: Jiné

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Information
cs: Informace

en: Mark as read
cs: Označit jako přečtené

en: Mark as unread
cs: Označit jako nepřečtené
