Notify Widget (1.0.12) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Text
da: Tekst

en: 1 hour
da: 1 time

en: Warning
da: Advarsel

en: 1 day
da: 1 dag

en: Other
da: Anden

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Date/Time
da: Dato/tid

en: 15 minutes
da: 15 minutter

en: 30 minutes
da: 30 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 week
da: 1 uge

en: Mark as read
da: Markér som læst

en: Mark as unread
da: Markér som ulæst
