Notify Widget (1.0.12) - en to es translation catalogue (20 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: Yes
es: Sí

en: Text
es: Texto

en: 1 hour
es: 1 hora

en: Warning
es: Advertencia

en: 1 day
es: Un día

en: Send
es: Enviar

en: Other
es: Otro(s)

en: Notifications
es: Avisos

en: Date/Time
es: Fecha/Hora

en: Information
es: Información

en: 15 minutes
es: 15 minutos

en: 30 minutes
es: 30 minutos

en: 6 hours
es: 6 horas

en: 1 week
es: Una semana

en: Read
es: Leido(s)

en: Mark as read
es: Marcar como leido

en: Mark as unread
es: Marcar como no leido
