Notify Widget (1.0.12) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Text
ku: دەق

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر

en: Information
ku: زانیاری
