Notify Widget (1.0.12) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Other
my: အခြား

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
