Notify Widget (1.0.12) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Text
uk: Текст

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Warning
uk: Попередження

en: 1 day
uk: 1 день

en: Send
uk: Надіслати

en: Other
uk: Інше

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Information
uk: Відомості

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Read
uk: Прочитано

en: Mark as read
uk: Помітити як прочитане

en: Mark as unread
uk: Помітити як непрочитане

en: Are you sure you want to do this?
uk: Ви впевнені, що хочете це зробити?
