Noughts and Crosses (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: OR
uk: АБО

en: Other
uk: Інше

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Next &raquo;
uk: Вперед »
