NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Body
am: አካል

en: Type
am: ዓይነት

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Help
am: እርዳታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት
