NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Type
bs: Tip

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Help
bs: Pomoć

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Width
bs: Širina
