NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Description
lt: Aprašymas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Width
lt: Plotis

en: standard
lt: standartinis

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Duration
lt: Laikas

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Caption
lt: Antraštė

en: Standard
lt: Standartinis

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: The width of the image in pixels.
lt: Paveikslėlio plotis pikseliais.

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)
