NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Help
ne: सहयोग

en: Width
ne: चौडाई

en: Blog
ne: ब्लग

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
