NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Link
sq: Lidhje

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Help
sq: Ndihmë

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Blog
sq: Ditari

en: Subtitle
sq: Nëntitulli
