NPR (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Type
sr: Tип

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Description
sr: Опис

en: Categories
sr: Категорије

en: Settings
sr: Подешавања

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Provider
sr: Провајдер
