NPR (8.x-1.0-alpha2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Standard
my: စံ
