NPR (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Type
ca: Tipus

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Help
ca: Ajuda

en: Image settings
ca: Paràmetres de configuració de les imatges

en: Audio settings
ca: Preferències d'àudio

en: Teaser
ca: Resum

en: Date format
ca: Format de la data

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Width
ca: Amplada

en: standard
ca: estàndard

en: Blog
ca: Bloc

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Duration
ca: Durada

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Caption
ca: Subtítol

en: Standard
ca: Estàndard

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Producer
ca: Productor

en: Short Title
ca: Títol curt

en: Primary
ca: Primari

en: Provider URL
ca: URL del proveïdor

en: The width of the image in pixels.
ca: L'amplada de la imatge en píxels.

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)
