NPR (8.x-1.0) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།
