NPR (8.x-1.0) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Help
ht: Èd

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)
