NPR (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Help
ps: مرسته

en: Width
ps: پلنوالى

en: standard
ps: معياري

en: Caption
ps: نوم

en: Standard
ps: معياري
