NPR (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Help
fil: Tulong

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina

en: Standard
fil: Karaniwan

en: Subtitle
fil: Pamagat
