NPR (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (27 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Subscribe
he: הרשמה

en: Description
he: תיאור

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Image settings
he: הגדרות תמונה

en: Teaser
he: תקציר

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Width
he: רוחב

en: standard
he: סטנדרטי

en: Blog
he: בלוג

en: Provider
he: ספק

en: Duration
he: משך

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Standard
he: רגיל

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Primary
he: ראשי
