NPR (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Type
mn: Төрөл

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Help
mn: Тусламж

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Width
mn: Өргөн

en: Blog
mn: Блог

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг
