NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Price
ca: Preu

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Pending
ca: Pendent

en: Changed
ca: Canviat

en: Failed
ca: Fallat

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: Report
ca: Informe

en: Draft
ca: Esborrany
