NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Access
cy: Mynediad

en: View
cy: Gweld

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Session ID
cy: Sesiwn ID

en: Price
cy: Pris

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar
