NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Edit
da: Redigér

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Access
da: Adgang

en: View
da: Vis

en: Event
da: Begivenhed

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Session ID
da: Sessions-ID

en: Price
da: Pris

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Pending
da: Afventer

en: Changed
da: Ændret

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Keyword
da: Nøgleord

en: Report
da: Rapport

en: Draft
da: Kladde
