NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: Event
he: אירוע

en: Updated
he: עודכן

en: Created
he: נוצר

en: Session ID
he: מזהה הפעלה

en: Price
he: מחיר

en: Authored on
he: בתאריך

en: Pending
he: ממתינות

en: Changed
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Draft
he: טיוטה
