NTH Mobile (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Access
tr: Erişim

en: View
tr: Görüntüle

en: Event
tr: Olay

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Price
tr: Fiyat

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Changed
tr: Değişti

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: Report
tr: Rapor

en: Draft
tr: Taslak

en: Message ID
tr: İleti ID'si
